O mnie

Marek Zmysłowski jest seryjnym przedsiębiorcą i inwestorem, ekspertem biznesu internetowego na rynkach wschodzących, autorem bestsellera “Goniąc Czarne Jednorożce”.
Będąc entuzjastą Afryki, na Czarnym Kontynencie skupił całkowicie swoją działalność biznesową Jest m.in założycielem: HotelOnline.co – spółki budującej oprogramowanie dla branży hotelarskiej i Jumia Travel – największego w Afryce serwisu do rezerwacji hoteli online, spółki notowanej na NYSE (Nowojorskiej Gieldzie Papierów Wartościowych). Jest mentorem w projektach Afrykańskich takich organizacji jak Google czy Bank Światowy.
Marek jest także instruktorem snowboardu oraz posiada licencję rajdową. Jednak jego prawdziwym marzeniem jest zostawić Świat w chociaż odrobinę lepszym stanie niż w jakim go zastał.

What they say

Marek ma wyjątkowe doświadczenie w budowaniu dynamicznych firm technologicznych na rynkach wschodzących. Jest cennym mentorem “
z pasją i pozytywnym nastawieniem, zawsze świetnie jest mieć go na pokładzie!

Maria Dubrovska
Program Manager, Google

Marek jest rzadkim przykładem kogoś kompetentnego, który potrafi przenosić swoją wiedzę w taki sposób, że ​​ludzie chcą słuchać.

David Van Dijk
Dyrektor Generalny, African Business Angel Network

Marek wyróżnia się we wszystkim, czego się podejmie. Oprócz dużego doświadczenia w technologii i przedsiębiorczości, Marek ma wyjątkową umiejętność dzielenia się wiedzą w przystępny i zabawny sposób. Jako były współpracownik wiele się od niego nauczyłam.

Candace Nkoth Bisseck
Innovation & Business Transformation Facilitator, Stanford Seed

Marek dostarcza wyniki. Zawsze w pełni zaangażowany i super czysty w komunikacji, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze.

Felix Hartz
Global Venture Developer, Rocket Internet

Marek jest moim ekspertem od rynków wschodzących i technologii. Byłam w stanie wykorzystać jego wiedzę niezliczoną ilość razy.

Camilla Swart
Ecosystem Manager, Rise Incubator Manager

Marek to wyjątkowa osoba. Połączenie umiejętności rozwoju biznesu oraz zdolności analitycznych. Uzbrojony w głębokie zrozumienie ekosystemu technologii, globalnej sieci i głodu biznesowego młodego pokolenia, z pewnością jest wart obserwowania.

Aleksander Libera
Doradca Zarządu, Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Marek jest pełen wiedzy o biznesie w Afryce. Jego szerokie doświadczenie z szybko rosnącymi firmami na rynkach wschodzących jest niesamowicie cenne i wykorzystywane w firmach, w które inwestujemy.

Fredrik Andersson
Menedżer Inwestycyjny, Seedstars

Sign up for my newsletter

Where I share what I learn in Business, Tech, Startups, and Longevity.

and get 100% discount for my ebook